Úspěch ve výtvarné soutěži

Úspěch ve výtvarné soutěži

Spolek Balónek v měsíci květnu vyhlásil 2. ročník soutěže Moje rodina… Děti se měly zamyslet, co si představují pod pojmem rodina. Jsou to rodiče, sourozenci, přátelé, místo, kde žijí? Této soutěže se zúčastnily dvě žákyně naší školy, Ella Elblová a Barbora Mixová ze 3.B.

Bára se svým originálním ztvárněním své rodiny obsadila v konkurenci mnoha soutěžících skvělé 1. místo, a to jako vítězná práce poroty! Barborce moc gratulujeme k úspěchu. Její i Ellinu práci si můžete prohlédnout v odkazu.

Barborka byla pozvána na slavnostní předání cen, na které vyrazila spolu se svou maminkou, svými bratry a s paní učitelkou třídní. Předání cen proběhlo 17. června 2021 v sále zastupitelstva na Magistrátu města Ostravy za účasti náměstka primátora statutárního města Ostravy, pana Zbyňka Pražáka, předsedy Komise pro rodinu a volný čas rady města Ostravy, pana Petra Miky, a předsedkyně spolku Balónek, paní Miriam Prokešové.

Všem se předávání cen v sále zastupitelstva moc líbilo a všichni ocenění byli slavnostně naladěni. Toto krásné odpoledne jsme zakončili prohlídkou Ostravy z radniční věže.

Báře i Elle děkujeme za účast a reprezentaci školy v soutěži a přejeme jim spoustu výtvarných inspirací nejen do dalších soutěží.

Moje rodina… 2021 – kategorie I (do 9 let) | Balónek (balonek.cz)