Obecné informace

Od září 2020 nabízíme výběr ze dvou jídel. Nemalou měrou k zachování pestrosti dopomáhá i salátovo – ovocný chlazený bar, umístěny v jídelně. Zde si mohou strávníci neomezeně denně vybrat k hlavnímu chodu jak zeleninové saláty, tak i jednodruhovou zeleninu, přesnídávku, ovoce nebo i mléčné dezerty, dle nabídky v jídelním lístku.

Pitný režim je nabízen v podobě bezedné skleničky z vířiče, který je také umístěný v jídelně. Kromě nápojů neobsahujících konzervanty a umělá barviva, nabízíme denně i čistou vodu. Jednou týdně je také zařazen mléčný nápoj, nebo mléko.

Nabízíme dietní stravování a to jak bezlepkové tak bezlaktózové. Pravidelně také zajišťujeme výdej v ZŠ „Ovoce do škol“ a nově i „Mléko a mléčné výrobky do škol“.

Pravidelné kontroly Krajské hygieny, které byly zaměřeny na hygienu provozu, pestrost stravy a skladbu jídelníčku, dopadly na výbornou jak ve školní jídelně mateřské školy, tak i ve školní jídelně základní školy.

Lucie Gelnarová, vedoucí školní jídelny