ZŠ Šeříkova

V úterý 31. 3. 2026 jsme se s dětmi a jejich rodiči sešli v kreativní dílničce v rámci projektu OP JAK II. Společně jsme tvořili obrázky technikou pískování, která rozvíjí nejen jemnou motoriku, ale také podporuje fantazii a trpělivost. Tvoření se neslo v příjemné a klidné atmosféře.