Fotogalerie družiny

Fotogalerie družiny

Školní rok 2021/2022

Naši malí stavitelé z oddělení Kopretina se právem chtěli pochlubit se svou megastavbou ROBOT z geniální dřevěné stavebnice Kapla, která umožňuje dětem rozvinout jejich nekonečnou fantazii.

První sněhové vločky si děti užily jen na chvilku, přesto s obrovskou radostí :-).

Zachytit krásu, barevnost a náladu podzimu není jen tak, ale našim šikovným dětem se to podařilo! Prohlédněte si jak děti z oddělení Jahoda tvořily jejich povedené výrobky.

Děti z oddělení Jahoda se ponořily do příběhu obra Gullivera s chutí, a to nejen poslechem při čtení, ale také při stavbách městečka Liliput.

Také děti naší školní družiny se zapojily do podpory získání hlasů projektu Hurá za školu !!! z participativního rozpočtu Městského obvodu Ostrava Jih na revitalizaci školní zahrady.

Děti z oddělení Jahoda tentokrát tvořily 3D mini dýně z barevného papíru a opravdu se jim moc podařily :-).

Během měsíce října proběhl ve školní družině projekt Policejní všeználek. Vyvrcholením projektu byla celodružinové akce na školním hřišti plná soutěží, kvízů a praktických dovedností z oblasti první pomoci. Podívejte se, jak si děti projekt parádně užily :-).

K podzimu patří tradiční výroba létajících draků, a tak celá družinka tvořila a tvořila, koukněte jak krásně :-).

Každoročně se v naší školní družině koná sportovní klání v mnoha disciplínách. Tato akce je pro děti jedna z nejoblíbenějších.

Galerie na chodníku je možností, jak rozvíjet fantazii dětí a jejich kreativitu.

Školní rok 2020/2021

Školní rok 2019/2020

Školní rok 2018/2019