Fotogalerie družiny

Fotogalerie družiny

Školní rok 2022/2023

Školní rok 2021/2022

Projekt Netradičně A ZASE společně

Workshop pro děti a rodiče Enkaustika- malování horkým voskem

Projekt Netradičně A ZASE společně

Workshop pro děti a rodiče Šperky z pryskyřice

Projekt Netradičně A ZASE společně

Workshop pro děti a rodiče Pískohraní

Projekt Netradičně A ZASE společně

Workshop pro děti a rodiče Malování na hedvábí I. a II.

Projekt Netradičně A ZASE společně

Workshop pro děti a rodiče Keramika I. a II.

Díky finanční podpoře našeho SRPŠ jsme pro družinkové děti připravili odpolední akci pod názvem „Den pro zdraví“. Akce se nesla v duchu zdravého stravování a pohybu. Mrněte na naše fotky 🙂

V naší družice máme hromadu ilustrátorů knížek :-). Koukněte, jak se naši malí ilustrátoři činili.

V naší školní družince se konal v jednotlivých odděleních POHÁDKOVÝ BÁL. Odpoledne bylo ve znamení soutěží, tance, promenády masek. Dětská porota vybrala zajímavé masky. Všechny děti byly oceněny, a to za podpory našeho SRPŠ. Děkujeme 🙂

Celý svět sleduje Zimní olympijské hry. Ani my jsme nezaháleli a vytvořili jsme si v naší družince VLASTNÍ zimní olympijské hry. Přizpůsobili jsme zimní disciplíny našim možnostem a fantazii a pořádně jsme si zasoutěžili :-). PODÍVEJTE SE NA FOTKY, OPRAVDU TO STOJÍ ZA TO 🙂

Ve školní družině proběhla soutěž „Družina má talent“ a věřte, že každé dítko je jedinečným talentem. Užili jsme si skvělou atmosféru a unikátní zábavu :-). Mrkněte na naše zážitky :-).

V celodružinové soutěži „Kouzelný dům“ se předvedli naši skvělí malí mistři stavitelé ze všech oddělení. Mrkněte na jejich dechberoucí stavby s nekonečnou dětskou fantazií 🙂

Děti z oddělení Kopretina čekala ve školní družince vánoční nadílka plná her, hraček a zábavy. Přidáváme také pár fotek z vánočního tvoření :-).

V oddělení Zvonek proběhl pohádkový projektový měsíc.

Naši malí stavitelé z oddělení Kopretina se právem chtěli pochlubit se svou megastavbou ROBOT z geniální dřevěné stavebnice Kapla, která umožňuje dětem rozvinout jejich nekonečnou fantazii.

První sněhové vločky si děti užily jen na chvilku, přesto s obrovskou radostí :-).

Zachytit krásu, barevnost a náladu podzimu není jen tak, ale našim šikovným dětem se to podařilo! Prohlédněte si jak děti z oddělení Jahoda tvořily jejich povedené výrobky.
Děti z oddělení Zvonek Vám představují své rozmanité podzimní výrobky.

Děti z oddělení Jahoda se ponořily do příběhu obra Gullivera s chutí, a to nejen poslechem při čtení, ale také při stavbách městečka Liliput.

Také děti naší školní družiny se zapojily do podpory získání hlasů projektu Hurá za školu !!! z participativního rozpočtu Městského obvodu Ostrava Jih na revitalizaci školní zahrady.

Děti z oddělení Jahoda tentokrát tvořily 3D mini dýně z barevného papíru a opravdu se jim moc podařily :-).

Během měsíce října proběhl ve školní družině projekt Policejní všeználek. Vyvrcholením projektu byla celodružinové akce na školním hřišti plná soutěží, kvízů a praktických dovedností z oblasti první pomoci. Podívejte se, jak si děti projekt parádně užily :-).

K podzimu patří tradiční výroba létajících draků, a tak celá družinka tvořila a tvořila, koukněte jak krásně :-).

Každoročně se v naší školní družině koná sportovní klání v mnoha disciplínách. Tato akce je pro děti jedna z nejoblíbenějších.

Galerie na chodníku je možností, jak rozvíjet fantazii dětí a jejich kreativitu.

Školní rok 2020/2021

Školní rok 2019/2020

Školní rok 2018/2019