Výtvarná soutěž: „přátelský domov v Beskydech“

Výtvarná soutěž: „přátelský domov v Beskydech“

V průběhu září se vybraní žáci 2. stupně naší školy zúčastnili výtvarné soutěže na téma: „přátelský domov v Beskydech“, kterou pořádala nezisková organizace Čisté Beskydy s podporou Heimstaden CZ.

Naši žáci při své výtvarné realizaci projevili své rozsáhlé dovednosti, talent a úžasnou představivost. Celkový počet všech účastníků soutěže byl 178 a z těch bylo vybráno 20 výherců.           Mezi těmito dvaceti výherci bylo hned 5 žáků z naší školy.

Všichni výherci se mohou těšit ze skvělého celodenního výletu do obory na Hukvaldy za zvířátky a myslivcem, který získali i s dopravou a obědem pro sebe a svého zákonného zástupce zcela zdarma. Těmto výhercům ze srdce gratulujeme a přejeme jim, aby si výlet pořádně užili!