Vánoční jarmark – 10. 12. 2019

Vánoční jarmark – 10. 12. 2019

Rok se sešel s rokem a my jsme se opět setkali na tradičním VÁNOČNÍM JARMARKU na Šeříkovce.

A že to byl JARMARK! Návštěvníky při vstupu uvítali žáci zpěvem koled pod taktovkou paní učitelky Katky Havránkové. Dále na všechny čekaly stolečky plné výrobků s vánoční tématikou od dětí, rodičů  i prarodičů, které si mohli všichni zakoupit. V jídelně se na návštěvníky těšily paní kuchařky se svým výborným občerstvením – odměnou jim byla téměř plná jídelna spokojených „zákazníků“. A jako každý rok si nejen děti mohly na dílničkách vyrobit vánoční ozdobu, svíčku, přání apod.

Všem dětem, rodičům, prarodičům, přátelům školy i bývalým žákům děkujeme za hojnou účast a těšíme se na viděnou na dalším jarmarku. Krásné Vánoce!

Mgr. Radana Juránková