Úspěch ve výtvarné soutěži

Úspěch ve výtvarné soutěži

Spolek Balónek z.s. již potřetí vyhlásil výtvarnou soutěž Moje rodina….

Děti měly výtvarně ztvárnit, co si představují pod pojmem rodina. Tři tečky v názvu jsou záměrně. Každý si za ně může dosadit to své, svou vlastní lásku k nejbližším.

Do soutěže se zapojili čtyři žáci naší školy. Mezi vítěze kategorie do 9 let odborná porota stanovila Adélu Gajdošovou ze 3.B třídy. Mezi vítěze v kategorii 10 – 11 let odborná porota stanovila Barboru Mixovou ze 4.B třídy. Alex Beinhauer a Lukáš Plesník z 1.B třídy se neumístili, ale i přesto jim velice děkujeme za účast!

Adélka a Bára byly pozvány i se svou rodinou na slavnostní předávání cen v neděli 22. května 2022 na festivalu Ostravský kompot za účasti předních představitelů města Ostravy, kde obdržely věcné ceny.

Děvčatům blahopřejeme ke krásnému ocenění, děkujeme jim za reprezentaci školy a přejeme spoustu dalších pěkných umístění v soutěžích a hodně radosti z kreslení  a malování.

Mgr. Radana Juránková