UPOZORNĚNÍ PRO VYCHÁZEJÍCÍ ŽÁKY A JEJICH RODIČE

UPOZORNĚNÍ PRO VYCHÁZEJÍCÍ ŽÁKY A JEJICH RODIČE

Blíží se termín odevzdání přihlášek na střední školy s talentovou zkouškou. V případě zájmu kontaktujte nejpozději do 20. 11. 2021 kariérového poradce Mgr. I. Matějovou.

V termínu od 15. 11. 2021 do 24. 11. 2021 a od 17. do 25. 1. 2022 se uskuteční 1. ročník ONLINE VELETRHU STŘEDNÍCH ŠKOL MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2021/2022. V těchto termínech budou zástupci středních škol odpovídat na otázky zájemcům o studium na střední škole. Více informací naleznete zde: veletrh-skol-msk.

Přihlásit se můžete na: https://veletrh-skol.msk.cz/

V rámci veletrhu mohou žáci i rodiče využít možnost konzultace s kariérovými poradci a psychology z Moravskoslezského paktu zaměstnanosti, kteří pomohou s volbou kariéry, nebo s poradci z Úřadu práce ČR ohledně výběru školy a oboru, případně se zástupci Moravskoslezského kraje (Řemeslo má respekt), kteří představí obory podporované krajskými stipendii a podmínky pro jejich získání. 

Mgr. I. Matějová, kariérový poradce