Svátky jara jsme uvítali velikonočním jarmarkem

Svátky jara jsme uvítali velikonočním jarmarkem

V úterý 9. dubna 2019 v odpoledních hodinách se otevřely brány školy pro žáky, rodiče a prarodiče, kteří se již těšili na tradiční školní velikonoční jarmark. Nejen děti a jejich paní učitelky, ale i maminky, babičky a tety vyrobily spoustu krásných předmětů s velikonoční tématikou, které si návštěvníci mohli zakoupit. Prodejní stolečky jednotlivých tříd byly plné kraslic, látkových zajíčků, kuřátek, zápichů do květináčů, věnců, ozdob z proutí, ale i vynikajících beránků, muffinů, závinů a jiných dobrot. Nechyběli ani tradiční „travňáci“ od prvňáčků z 1.A a žáků z 8.B. Krásné keramické dekorace nabízely děti z družiny, které vyrobily s pomocí paní vychovatelek. A chlapci a tatínci si mohli zakoupit parádní karabáč. Kdo si chtěl odpočinout od nákupů, mohl si ve třídách vytvořit hezké velikonoční ozdoby, které si připravily paní učitelky, nebo se občerstvit ve školní jídelně u vynikajícího „bufetu“ našich kuchařek.

Velké díky patří všem, jenž se zapojili do výroby dárků k prodeji, žákům, kteří se na chvilku proměnili v usměvavé slečny prodavačky a milé pány prodavače a všem návštěvníkům za to, že podpořili všechny děti a zúčastněné třídy. Milí přátelé školy, těšíme se naviděnou při dalším jarmarku!

Text Radana Juránková, foto Věra Kociánová