Soutěž o nejzajímavější dýni

Soutěž o nejzajímavější dýni

V měsíci říjnu se na naší škole konal první ročník celoškolní soutěže „O nejzajímavější Halloweenskou dýni“. Této soutěže se zúčastnili žáci prvního i druhého stupně. Cílem bylo vytvořit co nejpovedenější dýni v halloweenském stylu. Do soutěže se zapojilo více než 80 žáků a nejvíce dýní přinesli naši prvňáčci! Vybrat vítěze byl opravdu nelehký úkoly. Dýně se sešly dlabané, papírové, z látky, buclaté a i šišaté, roztomilé i strašidelné – děti si úžasně pohrály se svou fantazií.

Na společném prvním místě se umístila Nela Bírošíková ze 3.B a Marie Kobzová ze 4.A třídy.

Gratulujeme!

Výstava dýní byla k vidění ve vestibulu školy a ty nejvytrvalejší dýně stále dohlíží na žáky v šatnách. Všem zúčastněným dětem patří velká pochvala a poděkování za vyzdobení prostoru šaten.

Š. Džubasová, J. Targošová, R. Juránková