Soutěž o nejhezčí vánoční ozdobu

Soutěž o nejhezčí vánoční ozdobu

Během prosince žáci převážně 1. stupně doma pilně vyráběli vánoční ozdoby, které pak přinesli do soutěže Nejhezčí vánoční ozdoba. Fantazii a zručnosti se meze nekladly a tak prostory šaten zdobily adventní věnce, baňky, andílci, vánoční stromečky a další výrobky.

O vítězi rozhodlo tajné hlasování žáků a učitelů školy.

Na 1. místě se naprosto suverénně umístila Klára Hlaváčová z 1.B  se svou zimní chaloupkou, která každé ráno svítila u vrátnice. Druhé místo obsadil Filip Modřeň z 1.A, Ella Elblová ze 4.B a Eliška Szewczyková ze 2.B. Na třetí příčce se umístili Rozálie a Ctirad Bednaříkovi (4.B, 1.B).

Všechny děti byly za svou píli a zájem zúčastnit se soutěže odměněny a patří jim velké díky a pochvala!

Všem malým umělcům přejeme krásné Vánoce.