Sazka – Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Sazka – Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Dne 24. 3. 2022 se vybrání žáci 2. stupně naší školy účastnili okresního kola všestranné sportovní soutěže Sazka olympijský víceboj – odznak všestrannosti olympijských vítězů.

Žáci soutěžili v týmech i mezi jednotlivci v disciplínách: Hod medicinbalem, obouruč přes hlavu vzad, skákání přes švihadlo po dobu 2 minut, trojskok snožmo z místa, kliky po dobu 2 minut, dribling s basketbalovým míčem po dobu 2 minut.

Do soutěže se celkem zapojilo 10 škol a naše družstvo se umístilo na 5. místě.

Mezi jednotlivci se pak nejvíce dařilo naší spolužačce z 9. A Veronice Šínové, která se ve své kategorii umístila na 2. místě a postoupila do krajského kola, kde bude soutěžit s těmi nejlepšími z celého kraje.

Ondřej Mikulenka, Ema Hlaváčová