Recitační soutěž 1. – 5. ročník

Na začátku února se na naší škole tradičně konají třídní kola recitační soutěže. Žáci si sami vybírají básničky, které přednesou zpaměti v hodině literární výchovy. Nejlepší recitátoři pak postupují do školního kola. Letos se školní kolo konalo 18. 2. 2019. Všichni recitátoři byli odměněni za pěkný přednes. Ti nejlepší obdrželi knihu.

Z prvních tříd obsadila 1. místo Nella Bírošíková, 2. místo Liliana Hlaviczková a 3. místo Jana Ireinová.

Z druhých tříd obsadila 1. místo Marie Kobzová, o 2. místo se podělili Daniel Netolička a David Majiroš  a 3. místo Barbora Mixová.

Z třetích tříd obsadila 1. místo Jana Ondruchová, 2. místo Marie Adámková, 3. místo získali Matěj Lukeš a Eliška Babičová.

Ze čtvrtých a pátých tříd obsadila 1. místo Julie Netoličková, 2. místo Tereza Stašová a 3. místo Kristýna Skácelová.