Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám nabídnout sdílení praktických webových zdrojů, kde můžete čerpat zajímavé informace a tipy na řešení různých situací. Především z oblasti duševního zdraví, výchovy a vzdělávání.  Víme, že psychická pohoda nás dospělých je klíčem pohodového dětství a dospívání. Naleznete zde také tipy pro péči o Vaše duševní zdraví. Věříme, že společným zájmem o tato témata, se kterými se děti a dospívající potýkají, a které je mnohdy tíží,  přispíváme ke šťastnějšímu dětství.

PODCAST „NA TENKÉ LINCE“

Podcast (online pořad) Linky bezpečí a Rodičovské linky je určen rodičům, prarodičům i pedagogům. Pomáhá pochopit problémová témata, se kterými se děti setkávají a představuje možnosti jejich řešení a tipy, jak řešit různé situace.

Všechny díly naleznete zde:

„Na tenké lince“ nebo zde.

Vybrali jsme pro Vás tato témata s odkazy:

VÝCHOVNÉ STRASTI

CHYTRÉ TELEFONY, PC, SOCIÁLNÍ SÍTĚ, INTERNET

SEXUÁLNÍ VÝCHOVA

• Sexuální výchova v rodině, povídání a tipy, jak s dětmi hovořit o sexu a reagovat na jejich nečekané otázky.
  • Sexuální výchova rodičů. Tabu, vzor, poučení.

VÁŽNĚJSÍ TÉMATA

RODIČOVSTVÍ