Projekty školní družiny

Projekty školní družiny

Školní rok 2020/2021

Fotogalerie z našich projektů a akcí zde

JAK NA SVĚT PŘIŠLA NOVÁ STOLNÍ HRA

Stolních her děti znají mnoho, a tak vznikl nápad, že si děti z 2.A vytvoří svoji vlastní hru. Po dlouhém diskutování v pracovních skupinkách o tématu hry zvítězilo téma mořský svět. Název nové hry je MOŘSKÝ POKLAD. Před vlastním tvořením děti prolistovaly hromadu encyklopedií, posbíraly potřebné informace, stanovily si pravidla, úkoly a otázky o mořském světě. S nadšením si vyrobily velký herní plán a doplňky.

A nyní? MAJÍ HOTOVO A HRAJÍ 🙂 ….ve fotogalerii najdete fotky

CESTA ZA HARRYM POTTEREM DO ŠKOLY ČAR A KOUZEL

Děti z 2.B se ve školní družině seznamují s mladým kouzelníkem Harrym Potterem a jeho přáteli prostřednictvím knihy Harry Potter a Kámen mudrců. Děti si vyrobily kouzelnickou hůlku, seznámily se se zaklínadly, tvořily sovy Hedviky, malovaly erby bradavických kolejí a hradu a shromažďují si důležité pojmy z knihy. Postupně budeme přidávat fotky do fotogalerie.

ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Naše školní družina se zapojila do projektu Adventní kalendář. Dvacet čtyři školních družin z různých koutů republiky sestavilo z vánočních příběhů a pohádek adventní kalendář. A my si každý den jeden tento příběh budeme v družince číst.

KLIDNÝ ADVENT VŠEM

ZDRAVÝ ROK VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

NETRADIČNĚ SPOLEČNĚ

Projekt s finanční podporou Statutárního města Ostrava

Školní rok 2019/2020

DRUŽINA V KOSTKÁCH

Projekt s finanční podporou Statutárního města Ostrava