Ohlédnutí za Vánočním jarmarkem

Ohlédnutí za Vánočním jarmarkem

Blížící se vánoční prázdniny jsou pro všechny děti, malé i velké, obdobím plným očekávání z nadcházejících svátků a náš tradiční Vánoční jarmark byl skvělým navozením vánoční atmosféry a nálady. Žáci naší školy tak měli vynikající příležitost se sejít s učiteli, rodiči, bývalými žáky, kamarády a dalšími návštěvníky a oddávat se nádherné a pestré nabídce drobných dárkových předmětů, které si mohli zakoupit u jednotlivých stánků. Ve vánočních dílnách si dětští i dospělí návštěvníci mohli vlastnoručně vyrobit vánoční předměty, zatímco ti, které snad to hemžení zmohlo, mohli posedět ve školní jídelně, jež se pro tuto slavnostní chvíli proměnila v útulný bufet. Při procházení tím všeobecným mumrajem bylo slyšet radostné ševelení dětí, které s potěšením nabízely své výrobky k prodeji, veselé rozhovory učitelů se svými současnými i bývalými žáky či spokojená slova chvály z řad dospělých návštěvníků. Předvánočně laděný den si mohli všichni průběžně zpříjemnit ochutnávkou perníčků, cukroví, koláčků, které bylo možné zakoupit u mnohých stánků.

Všichni, ať již dospělí nebo děti, jenž se podíleli na přípravě jarmarku, a s velkou ochotou vyráběli a prodávali nejrůznější upomínkové dárky a předměty, stejně jako ti, kteří podpořili akci svou návštěvou a slovy uznání, si zaslouží velké DÍKY!

NA ZÁVĚR NEZBÝVÁ NEŽ VŠEM ŽÁKŮM A RODIČŮM VYSLOVIT PŘÁNÍ PŘÍJEMNĚ STRÁVENÝCH VÁNOC A DO NOVÉHO ROKU 2019 POPŘÁT HODNĚ ZDRAVÍ, DUŠEVNÍ POHODY A SIL SPLNIT SI SVÁ PŘEDSEVZETÍ!