LEDOVÁ PRAHA 31.1.-2.2.

LEDOVÁ PRAHA 31.1.-2.2.

Komu je akce určena:
Všem dětem – dětským kolektivům z celé republiky: školním třídám, klubům, dětským domovům, oddílům různých spolků… ale také rodinám s dětmi.

Pro DĚTI je to příležitost seznámit se s historií i současností hlavního města Prahy, s pamětihodnostmi a zajímavostmi, které často znají jen z vyprávění a obrázků.

Nabízíme:
Ve spolupráci s většinou pražských muzeí a jiných zajímavých institucí (Národní muzeum, Pražský hrad, Karlův most, Muzeum Policie ČR, Mořský svět,  Apple muzeum, Poštovní muzeum, muzeum miniatur, Technické muzeum, Království železnice, možná bazén  a další).

Sraz v pátek 31.1.2020  v 5:30 na nádraží Ostrava-Svinov

S sebou : spacák+karimatku, oblečení podle počasí na 3dny(od rána do pozdního večera jsme venku),trvanlivé jídlo na 3dny(řízky, bábovky, uvařená klobása, trvanlivý salám, sladkosti, bude možnost něco drobného dokoupit v nějakém marketu,jídla zalévaná horkou vodou – máme k dispozici kuchyňku), PET láhev s pitím na první den, malý ručník, mýdlo, plavky, kartáček na zuby, zubní pastu, papírové kapesníky, toal.papír, přezůvky, malý blok+psací potřebu, kapesné, malý batůžek na celodenní pohyb po Praze.

kartičku zdravotní pojišťovny + nějaký doklad s fotkou na doložení věku dítěte ve vlaku.

VŠE SBALIT DO BATOHU, DÍTĚ MUSÍ MÍT VOLNÉ RUCE

Návrat : neděle 2.2.2020 v 18:00 na nádraží Ostrava-Svinov

Cena : 1500,-  v ceně je zahrnuto: jízdné vlakem, MHD jízdné v Praze, teplé obědy, částečně vstupy.

Přihláška na akci je potvrzovací mail zákonného zástupce + zaplacení celé částky do 20.1.2020

Omezený počet dětí max.15 dětí.

Informace u gestora akce : Mgr.Hany Duškové, tel. 774 935 248 (lepší je SMS) nebo na hana.duskova@post.cz