INFORMACE K VYDÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK – určeno rodičům a žákům 9. ročníku, případně žákům 5. ročníku (víceletá gymnázia)

Přihlášky na střední školy vydává základní škola po předchozím odevzdání přiloženého formuláře, který slouží jako podklad k vyplnění přihlášek na SŠ nebo víceletá gymnázia.

Vyplněný formulář odešlete nejlépe do 25. 1. 2021 na uvedený kontakt kariérového poradce ivana.matejova@zsserikova.cz. V případně dotazů volejte na tel. 702 265 809.

Vytištěné a školou potvrzené přihlášky budou vydávány žákům v týdnu od 2. do 4. února 2021 (vždy době od 13.00 do 15.00 u kariérového poradce).

Přihlášky pak odevzdává zákonný zástupce na vybraných středních školách do 1. 3. 2021.