Bubákový den

Dne 02. 11. proběhl na naší škole Bubákový den. A právě úterní vyučování na prvním stupni proběhlo v duchu strašidel .Žáci se převlékli za čarodějnice, kostlivce, duchy, kočky a různé příšerky. Vyučování vypadalo úplně jinak. Děti četly strašidelné příběhy, počítaly s Hejkalem, vytvářely příšerky z papíru, kreslily strašidla podle přečteného legračního textu, vařily lektvar, vydlabávaly dýně a psaly lexikon kouzel. Žáci školního parlamentu z druhého stupně pořizovali fotografie a z každé třídy vybrali nejoriginálnější  masku. Užili jsme si spoustu legrace při různých strašidelných aktivitách- motání mumií, foukání do kouzelných balonků, skládání strašidelných hradů, tancování s koštětem  a jiné. Akce se povedla.