Atletické přebory městského obvodu Ostrava-Jih

Atletické přebory městského obvodu Ostrava-Jih

Dne 31. 3. 2022 se žáci 9. ročníku naší školy zúčastnili sportovní soutěže Atletické přebory základních škol Ostrava- Jih. Soutěžící ZŠ byli rozděleni do dvou týmů (chlapci a děvčata) a sbírali pro naší školu různými disciplínami body – ty byly dané konečným umístěním jednotlivců. Celkově bylo až 6 disciplín: skok daleký, běh 60 metrů, vrh koulí, běh 600 metrů dívky a 800 metrů chlapci, skok vysoký a závěrečná smíšená štafeta 4 x 200 metrů.

A jak to dopadlo u nás? Žáci 9. ročníku ZŠ Šeříková se umístili z 12 škol na krásném 3. místě, mezi jednotlivci se nejvíce dařilo Veronice Šínové a Vojtěchu Brončkovi. Za svou snahu byli žáci odměněni medailemi a pohárem. Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za jejich odvahu.

Autor článku: Sára Moocová