Šeříkovka plná talentů

V pondělí 17. 4. proběhlo v divadelním sále a tělocvičně ZŠ Šeříková kvalifikační kolo soutěže Talentshow, kterou pořádá vedení městského obvodu Ostrava-Jih ve spolupráci s vybranými školami se záměrem najít žáky, kteří něco umí a jsou v něčem dobří. Soutěžící se předvedli v mnoha rozmanitých disciplínách: tanečky, gymnastika, parkour, zpěv, kresba, hra na nástroj, kouzlení. Porota složená ze 4 pedagogických pracovníků a místostarosty Městského obvodu Otrava– Jih pana Radima Ivana vybrala z 18 odvážlivců 3 vítěze v kategorii za 1. stupeň a za druhý stupeň. V dalším předfinálovém kole bude naši školu reprezentovat trojice talentů ve složení: Ondřej Benko, Mikuláš Mixa a Michaela Havlíčková. Gratulujeme všem zúčastněným a těm, kteří budou soutěžit ještě dále, držíme palce. Za finanční prostředky na nákup cen děkujeme spolku Pod Šeříkem.

 

Výsledková listina:

Kategorie 1. stupeň

  1. místo Mikuláš Mixa – hra na trubku
  2. místo Taneční čtveřice ze 2. B ( Viktorie Bílá, Ema Faldynová, Teodora Fečkovičová a Eva Ireinová)
  3. místo Marie Anna Ježková – gymnastika

kategorie 2. stupeň

  1. místo Michaela Havlíčková – zpěv
  2. místo Ondřej Benko – tanec
  3. místo Eliška Babičová – kouzlení