Seniorský víceboj

Ve středu 29. března se konal ve sportovním areálu ve Výškovicích Seniorský víceboj. Organizátorem soutěží bylo Ostravské organizační centrum spolku SENIORS, z. s. Hlavním partnerem pak Městský obvod Ostrava Jih. Naše škola byla požádána o spolupráci. Jsme rádi, že se ve škole našli ochotní žáci z 8. ročníku, kteří ve svém volném čase přišli organizátorům pomoci. Podávali míčky při střelbě na cíl a do branky, sbírali a podávali sáčky s kukuřicí při hodu na cíl a vraceli míč při střelbě na bránu. Organizátoři žákům na závěr poděkovali a předali drobné dárkové předměty.

My se připojujeme k poděkování 7 žákům za jejich ochotu pomáhat starším lidem při jejich snaze aktivně trávit svůj čas. Doufáme, že je to začátek další spolupráce mezi těmito věkovými kategoriemi s budováním vzájemné úcty a pochopení mezi generacemi.

za školní parlament Mgr. J. Juchelková, Mgr. D. Kopecká