POMÁHÁME srdcem

POMÁHÁME srdcem

Pomáháme aneb kam se poděly zbylé výrobky z jarmarku? 

Pamatujete náš vánoční jarmark? I přes to, že jaro klepe na dveře, my si ještě vzpomínáme na krásné výrobky a přátelskou atmosféru, která by nevznikla bez Vás rodičů a dětí. Trochu jsme si lámali hlavu s tím, co se zbylými výrobky. Napadlo nás se spojit s humanitární a rozvojovou organizací ADRA, která mimo mnoho dalších svých činností, zprostředkovává dobrovolnickou činnost v domovech pro seniory. Zbylé dárky byly věnovány do domovů pro seniory v Ostravě-Vítkovicích. Našim původním plánem bylo s žáky seniorům zazpívat a předat dárky osobně. Bohužel nás mnoho onemocnělo, a tak byly dárky předány zástupci školy. My jsme se nyní s ADROU spojili a získali  milou informaci, že se jim náš nápad líbil. A my věříme, že dárečky vykouzlily úsměv nejednomu seniorovi. Doufáme proto, že se nám v dalších letech podaří nápad nadále realizovat a pomáhat tak k radostnějšímu stáří. Děkujeme Vám za spolupráci. Pokud Vás zajímá, co organizace ADRA dále dělá, zde je odkaz: https://adra.cz/.