PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

Žáci 8. a 9. ročníků se zúčastnili celorepublikové soutěže Přírodovědný klokan v kategorii Kadet. Žáci měli za úkol během 40 minut zodpovědět formou testu na 24 otázek z matematiky, fyziky, biologie, chemie a zeměpisu. Cílem soutěže je vzbudit u žáků zájem o technické a přírodovědné obory. Soutěže se zúčastnilo celkem 26 žáků. Žákům na 1. – 3. místě bylo předán diplom a sladká odměna hrazená z příspěvků spolku Pod Šeříkem. 

Všem zúčastněným děkujeme, těm nejúspěšnějším gratulujeme.  

 

                                                                                                                      L. Kovaříková

 

      

Jméno

Třída

Body

(max.120)

1.

Duda Ondřej

9. A

54

2.

Mihal Jan

9. B

52

3.

Ondruchová Eliška

Morong Jakub

9. A

8. B

51

4.

Franz Tomáš

Slavíček Tomáš

9. A

9. B

47

5.

Sobotíková Adéla

Farníková Tereza

9. B

9. B

44

6.

Gold Daniel

Hubert Jakub

9. B

8. A

43

7.

Neubauer Adam

8. B

42